Кошик
1622 відгуків
promo_banner
+380 (63) 871-70-07
пр Тракторобудівників 65А кв 40, індекс 61120, Харків, Україна
"Расходнік" інтернет магазин запчастин
Залишити відгук

Маслонасоси та комплектуючі

Маслонасос для бензопили: ознаки виходу з ладу

Безперебійна робота системи змащення бензопили в значній мірі визначає довговічність інструменту. В постійній мастилі потребує не тільки двигун, але і всі рухомі частини: ланцюг, зірочки, шина. Тому стабільне функціонування маслонасоса бензопили має першорядне значення. Однак, як і будь-який механізм, він схильний до поломок і зносу. Хоча маслонасос для бензопили виконується з надійних міцних матеріалів, у ньому можуть з'явитися тріщини, а витки приводу і плунжера - з часом стиратися. Поломки, що виникають у системі змащення, потрібно усувати негайно, інакше вам не уникнути виходу з ладу гарнітури. Новий маслонасос для бензопили можна купити зовсім недорого, а встановити його домашній умілець цілком здатний самостійно. Ціни на запчастини для інструментів в інтернет-магазині «Картридж» більш ніж доступні, а їх доставку в Київ, Одесу, Дніпропетровськ, Харків або інше місто України організуємо максимально швидко та дешево. Адже ми розуміємо, наскільки дошкуляє для вас простий інструменту і необхідність відкласти заплановані роботи.

Як працює маслонасос бензопили

Змащення рухомих частин сучасних бензопил відбувається автоматично. Маслонасос приводиться в дію провідною зірочкою допомогою зубчастої передачі. На холостому ходу подача масла не відбувається. По мірі набору обертів підвищується продуктивність маслонасоса, і мастило подається більш інтенсивно. Відповідно, при будь-якому навантаженні бензопили на рухомі частини подається необхідна кількість мастила. Це забезпечується взаємозв'язком числа обертів двигуна і частоти обертання плунжера маслонасоса.

Ознаки поломки маслонасоса

Якщо порушено нормальне функціонування системи змащення бензопили, ви неминуче зіткнетеся з наступними проблемами:

  • припинення подачі масла на шину і ланцюг;
  • підтікання масла;
  • недостатня мастило гарнітури;
  • занадто велика витрата масла.

Для початку потрібно перевірити цілісність шлангів і герметичність їх приєднання до штуцерам маслонасоса бензопили. Потріскані і переламані шланги замінити легко, вартість їх незначна. Огляньте вихідні канали – вони можуть бути забиті сміттям і шлаком. Такі проблеми легко переборні, але якщо ви виявите тріщини на корпусі маслонасоса, доведеться замовити новий, благо коштує він недорого. Недостатнє надходження масла часто свідчить про стирання витків плунжера або приводу. В такому випадку також буде потрібно заміна маслонасоса бензопили.

Коли потрібно міняти муфту зчеплення

Профилактические осмотры деталей сцепления бензопилы специалисты рекомендуют производить хотя бы раз в месяц. Не стоит дожидаться их окончательной поломки, при явных признаках износа муфты лучше сразу заказать новую. Это позволит избежать досадных простоев инструмента, ведь техника имеет обыкновение выходить из строя в самый неподходящий момент. К тому же своевременная замена изношенной муфты бензопилы сможет предупредить гораздо более серьезные поломки инструмента и, что гораздо важнее, травмы, которые вы рискуете получить при застревании цепи в распиле.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner