Кошик
1618 відгуків
promo_banner
+380 (63) 871-70-07
пр Тракторобудівників 65А кв 40, індекс 61120, Харків, Україна
"Расходнік" інтернет магазин запчастин
Залишити відгук

Пробки і щеткодержатели

Пробки і щеткодержатели – важлива дрібниця

Щіткотримач – пристосування, призначене для зміцнення електричного пристрою (двигуна або генератора) і притискання його до колектора. Він забезпечує надійне утримання щітки і створює нажимний зусилля на поверхню колектора електричного приладу. Від конструкції щіткотримача залежить ефективність роботи ковзного контакту машин і пристроїв. Якщо розглядати принцип роботи електродвигунів, то важливість вибору щіткотримача і пробок в щітці стає більш зрозумілою. Отже, основними елементами двигуна являються ротор (рухливі витки, які проводять струм) і статор (нерухома частина з магнітним полем). Допоміжна частина генератора – щітки (нерухомі контакти), які пов'язані з контактним кільцем. Цей зв'язок і забезпечує тримач щіток. Пробки щіткотримача ізолюють від оператора поверхні, що проводить струм.

Види щіткотримачів, їх функціонування і заміна

В залежності від сфер застосування їх поділяють на кілька категорій:

  • транспортні (для кранів і тягового залізничного, автомобільного обладнання);
  • промислові (для машинобудівної, металургійної і гірничодобувної промисловості);
  • побутові (для електролобзиків, болгарок і інших інструментів).

Кріпиться щіткотримач болтами до кронштейнів, які нагадують форму «пальців», а також пригвинчується до поворотної щіткової траверси. Дана деталь є важливою частиною двигуна, тому зазнає потужного динамічне напруження. З часом це призводить до зношування щіткотримача. Проводити ремонт цієї деталі і пробок в щітці недоцільно, оскільки вартість таких заходів не виправдовує витрачений час і зусилля. Надійніше та ефективніше придбати нові недорогі запчастини.

Дрібні деталі для масштабних робіт

Компанія «Картридж» пропонує щеткодержатели, пробки для щіткотримачів і інші елементи електричних пристроїв. В інтернет-магазині ви можете замовити необхідні дрібниці для побутових потреб і велику партію товару, забезпечивши тим самим своє підприємство комплектуючими відверто дешево. На сайті ви знайдете необхідні деталі для інструментів за прийнятними цінами. Доставка здійснюється по всій Україні (Київ, Дніпропетровськ, Одесу, Львів та інші регіони). Якщо ви живете в Харкові або іноді буваєте в цьому місті, можете забрати покупку самостійно.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner