Кошик
1618 відгуків
promo_banner
+380 (63) 871-70-07
пр Тракторобудівників 65А кв 40, індекс 61120, Харків, Україна
"Расходнік" інтернет магазин запчастин
Залишити відгук

Стовбури бойки на перфоратор

патрон перфоратора: якісні запчастини для ремонту

Електроінструмент в більшості випадків покликаний полегшити і прискорити проведення ремонтно-будівельних робіт, але при виконанні деяких видів завдань без нього обійтися взагалі не представляється можливим. Якщо, наприклад, загвинтити шуруп можна викруткою, а розпиляти дошку двуручкой, то руйнування моноліту або буріння отворів в бетоні без перфоратора малоймовірно. Електромеханічний або електропневматичний ударний механізм забезпечує виконання основної функції агрегату. Використання потужної техніки потребує відповідної якості її виготовлення, оскільки робота в складних умовах призводить до досить швидкого зносу навіть оригінальних деталей. Патрон перфоратора (шпиндельний затискач) – це найбільш нагружаемая його частина, що надає поступальні або зворотно-поступальні руху робочого буру. Саме він відчуває силу опору оброблюваного матеріалу. Поряд зі стволом під ударами в прямому сенсі виявляється бойок перфоратора, що передає енергію від тарана до інструменту в патроні.

Особливості стовбурів перфораторів: як попередити поломку

Прагнення придбати інструмент дешево економією не увінчається. Це твердження має особливу актуальність по відношенню до перфораторів – "важкої артилерії" будівельних робіт. Але в таких умовах не тільки патрон перфоратора або його бойок, але і інші запчастини піддаються як природного зносу, так і поломок. Найбільш часті причини такі:

  • експлуатація інструменту в агресивних умовах. В першу чергу це пил і крихти від оброблюваного матеріалу;
  • використання неякісних або невідповідних по потужності до конкретної моделі робочих інструментів;
  • перевищення допустимих навантажень і рекомендованого часу безперервної роботи;
  • ігнорування необхідності нанесення мастила на хвостовик бура при установці його в патрон перфоратора.  

Проведення профілактичних заходів і дотримання правил експлуатації допоможе вам уникнути неприємностей як можна довше.

Бойки перфораторів та інші запчастини з доставкою

Заміна бойка перфоратора (ударника) може знадобитися навіть для оригінальної дорогої моделі в силу інтенсивного впливу ударної сили. Інтернет-магазин "Картридж" – це лише якісні сумісні запчастини для електроінструменту, які можна недорого замовити і купити за ціною виробника. Доставка бойків перфораторів, стовбурів, склянок та інших запчастин можлива у всі міста України (Київ, Львів, Дніпропетровськ, Одеса та ін). Її вартість розраховується згідно комплектації кожного замовлення і залежить від вибраного способу.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner