Кошик
1624 відгуків
promo_banner
+380 (63) 871-70-07
пр Тракторобудівників 65А кв 40, індекс 61120, Харків, Україна
"Расходнік" інтернет магазин запчастин
Залишити відгук

Вали на болгарки

Вал для болгарки першим  просигналізує про поломку

Вал для болгарки – це та деталь, яка вимагає найбільш частої заміни. Причиною тому є сильне виділення пилу під час роботи, а також висока частота обертів. Змінити вал для болгарки досить просто. Однак такі заходи варто проводити своєчасно. Заміна валу для болгарки здатна запобігти ймовірність виникнення більш серйозну поломку, ремонт якої може мати високу ціну.

Пристрій болгарки

Конструкція болгарки досить проста. Усередині корпусу з ударопрочной пластмаси знаходяться двигун, пристрій пуску і шестерна передача на шпиндель, за допомогою якого кріпляться будь-які насадки. Ще один компонент болгарки – редуктор. Він призначений для передачі обертань від ротора двигуна до шліфувальному або різального колі. На вихідному валу редуктора відбувається зниження кількості обертань. Запорука ефективної роботи – правильно вибраний діаметр кола і швидкість обертання.

Правила експлуатації і своєчасна зміна

Необхідність заміни валу для болгарки з'являється після механічних пошкоджень. Першим дзвіночком до цього може бути зношення зубів шестерні і, як наслідок, розхитана робота валів. Щоб подібні неприємності траплялися якомога рідше, дотримуйтеся простих правил експлуатації:

  1. Не допускайте істотного навантаження. Не можна тривалий час використовувати болгарку на знижених оборотах, а також допускати блокування інструменту.
  2. Вимикайте болгарку після роботи на знижених обертах. Це запобіжить локальний перегрів.
  3. Соблюдайте указания инструкции по поводу сроков замены смазки, валов и других деталей.
  4. Проводите обследование внутренних частей при усилении шума.

Такие правила предотвратят появление серьезных поломок. Вам не придется тратиться на дорогостоящий ремонт, и вы сможете дешево купить комплектующие запчасти. Необходимо иногда проводить профилактический осмотр инструмента, очищать, смазывать, заменять сломанные детали. Своевременная замена недорогих, но быстроизнашиваемых компонентов позволит сохранить составляющие, которые имеют более высокую стоимость.

Выгодная и легкая покупка

Если вы не знаете, где заказать вал для болгарки, обращайтесь в интернет-магазин «Расходник». В нашем каталоге представлены запчасти для инструментов от таких производителей, как Stern, Ferm, Craft, Арсенал и другие. При необходимости воспользуйтесь технической консультацией менеджеров компании «Расходник». Они помогут подобрать вал для болгарки и другие детали. Для жителей Украины действует доставка. Жители Киева, Днепропетровска, Одессы, Львова и других городов могут воспользоваться этой услугой.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner