Кошик
1596 відгуків
promo_banner
+380 (63) 871-70-07
пр Тракторобудівників 65А кв 40, індекс 61120, Харків, Україна
"Расходнік" інтернет магазин запчастин
Залишити відгук

Як зняти зірочку з бензопили – докладна інструкція від фахівців

Як зняти зірочку з бензопили – докладна інструкція від фахівців

Відомо, що термін служби побутового або професійного обладнання можна продовжити методом своєчасної заміни що вийшли з ладу деталей. Але зробити це своїми руками під силу лише небагатьом. А адже отримавши чіткі рекомендації, наприклад, з приводу того, як зняти зірочку з бензопили, ви зможете самостійно усунути поломку, уникнувши фінансових і часових витрат на пошук фахівця і оплату його послуг. До того ж якщо пристрій використовується для вирішення професійних завдань, то цю процедуру доведеться повторювати систематично. Поради фахівців дозволять отримати безцінний досвід в сфері ремонту продуктивного інструменту і таким чином заощадити кошти на придбання якісних комплектуючих у надійного постачальника інтернет-магазину «Картридж».

Як зняти зірочку з бензопили: хід роботи

Перш ніж приступити безпосередньо до дій, ознайомтеся з призначенням замінюваних деталей. Ведуча зірочка бензопили, або диск зчеплення, – це невід'ємна частина системи приводу ланцюги пристрою. Головна причина для заміни деталі – знос її зубців. Питання про те, як зняти зірочку з бензопили, особливо актуальний при професійному застосуванні інструменту. Адже в умовах більшої навантаження на обладнання деталі зношуються швидше.

Як зняти зірочку з бензопили – виконуйте наступні правила:

  1. Враховуючи тип барабана пристрою, підготуйте інструменти і запасні частини, необхідні для виконання робіт: універсальний ключ, яким оснащено обладнання, металевий або пластиковий стопор поршня механізму, знімач зчеплення, який відповідає моделі вашої техніки.
  2. Використовуючи ключ, зніміть гарнітуру приладу.
  3. Після зняття кришки дістаньте шину і ланцюг.
  4. На даному етапі слід зняти повітряний фільтр.
  5. Використовуйте універсальний ключ для видалення свічки інструменту і заміни її стопором поршня.
  6. Спорудити пристрій для викручування муфти зчеплення. Його складові – знімач зчеплення, встановлений роз'єм універсального ключа. Викручування виконується за годинниковою стрілкою. Видаливши муфту зчеплення, ви звільните доступ до внутрішніх деталей.
  7. Тепер можна без особливих труднощів зняти зірочку з бензопили.

Перевіривши вінець або виконавши огляд барабана, ви точно визначте необхідність заміни деталей новими. Виконуючи установку запчастин, ретельно проконтролюйте стан сепаратора зчеплення. Зверніть увагу на кулачки і пружини відцентрового механізму. Якщо стан деталей задовільний, можна приступати до збору бензопили в зворотній послідовності.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner